Fantasy Wallpaper 2.0 (ios)

Fantasy Wallpaper

2.0
Fantasy Wallpaper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fantasy Wallpaper kaliteli bir duvar kağıdı uygulamasıdır

Fantasy Wallpaper kullanıcılara çok sayıda duvar kağıdıücretsiz olarak sunan başarılı bir duvar kağıdı uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde kullanabileceğiniz bir mobil uygulama olan Fantasy Wallpaper bize HD kalitedeki ve retina ekran desteğine sahip duvar kağıtlarını bir arada sunuyor ve iOS cihazmızı kişiselleştirmemiz için birçok farklı seçenek veriyor. Uygulama içerisinde yer alan duvar kağıtları genelde fantastik edebiyat eserlerinde görebileceğimiz sanatsal çalışmaları andıran yapıda; ejderhalar, şovalyeler ve kaleler gibi birçok değişik fantastik öğe duvar kağıtlarında konu ediliyor.

Fantasy Wallpaper duvar kağıtlarına kolayca göz atmamıza yardımcı olan kullanışlı bir arayüze sahip. Uygulamadaki duvar kağıtlarına küçük kutucuklar içerisinde önizlemeler yapabileceğiniz gibi resimlerin üzerine dokunarak bu duvar kağıtlarını tam ekran görebiliyor ve duvar kağıtları arasında gezinti yapabiliyorsunuz. Duvar kağıtlarını tam ekran modunda değiştirirken uygulama önce düşük kaliteli görselleri gösteriyor; sonra ise bu duvar kağıtlarını daha kaliteli bir şekilde yüklüyor. Bu sayede duvar kağıtları arasında geçişin aksamaması ve daha hızlı gerçekleşmesi sağlanıyor.

Fantasy Wallpaper bize duvar kağıdımız yapmak istediğimiz resimlerin kilit ekranında veya ana ekranda nasıl görüntüleneceğini de gösterebilmekte.

YORUMLAR