Farming Simulator 16 1.0.1 (ios)

Farming Simulator 16

Farming Simulator 16
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farming Simulator 16 gerçekçi bir çiftlik simülasyonudur

Farming Simulator 16 eğer gerçekçi bir çiftlik yönetme tecrübesi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir çiftlik simülatörü.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir çiftlik oyunu olan Farming Simulator 16'da gerçek çiftlik araçlarını kullanabilme imkanına sahibiz. Oyuna başlarken küçük olan çiftliğimizi büyütebilmek için çiftliğimizdeki üretimi artıramamız gerekiyor. Bu iş için ekinler ekiyoruz, büyütüyoruz ve hasat vakti ekinleri toplayıp satarak gelir elde ediyoruz. Tarımın yanında kendi inek ve koyunlarımızı besleyerek onlardan da yararlanabiliyor, ek gelir elde edebiliyoruz. Farming Simulator 16'da ormancılıkla uğraşabilmeniz, kereste toplayarak satabilmeniz de mümkün.

Açık dünya tabanlı bir çiftlik oyunu olan Farming Simulator 16'da birçok farklı kamyon ve traktör seçeneğine sahibiz. Oyunda para kazandıkça yeni topraklar satın alarak çiftliğimizi genişletebiliyoruz. Eğer oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynamak isterseniz yerel WiFi ağı veya Bluetooth üzerinden arkadaşlarınızla birlikte oyunu oynayabilmeniz mümkün.

Farming Simulator 16 yüksek grafik kalitesi ve zengin içeriğiyle tatmin edici bir oyun deneyimi yaşatabilmekte.

YORUMLAR