Fast Shopping List 2.3 (ios)

Fast Shopping List

2.3
Fast Shopping List
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fast Shopping List, geniş kapsamlı fakat kullanımı kolay bir alışveriş listesi hazırlama ve yönetme uygulamasıdır.

Fast Shopping List, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz oldukça basit fakat detaylı bir alışveriş listesi hazırlama ve yönetme uygulamasıdır. Geniş kapsamlı fakat kullanımı kolay bir alışveriş listesi hazırlama uygulaması arıyorsanız Fast Shopping List'i kullanmanızı tavsiye ederim.

Eğer aylık olarak düzenli toplu alışverişe gidiyorsanız ve tüm ihtiyaçlarınızı almış olduğunuzdan emin olmak istiyorsanız bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederim. Kağıt parçaları üzerine yazı yazarak uğraşmak yerine, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde düzenli ve güzel bir alışveriş listesi hazırlamanızı sağlayan uygulamanın kullanımı da oldukça pratik. Ayrıca eklediğiniz herşeyi aratarak kontrol edebilirsiniz. Alışveriş esnasında ise aldıklarınızı listeden işaretleyerek, listenizde almadığınız hiç birşeyin kalmadığına emin olabilirsiniz. Böylelikle boşuna vakit de harcamamış olursunuz.

Özellikler:

  • Listeye kolayca ekleme yapma ve alındı olarak işaretleme
  • Tüm fonksiyonlara ulaşabileceğiniz kullanımı kolay arayüz
  • Eklediğiniz ürünler hakkında kısa notlar alabilme
  • Paylaşım için mesaj, e-posta ve AirDrop desteği
  • Bir kaç dokunuş ile liste kopyalama

Gördüğünüz üzere bir çok yararlı özelliğe sahip olan uygulama, haftalık ve aylık alışverişe giden birey ve ailelerin oldukça işine yarayacaktır. Alışverişlerinizi kolaylaştıracak ve marketlerde boşuna vakit harcamanızı önleyecek olan bir alışveri listesi hazırlama uygulaması arıyorsanız Fast Shopping List'i 1.79 TL karşılığında satın alarak sınırsız kullanabilirsiniz.