Fenerbahçe SK 1.8 (ios)

Fenerbahçe SK

1.8
Fenerbahçe SK
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fenerbahçe SK, Fenerbahçe Spor Kulübü resmi iPhone ve iPad uygulaması.

Fenerbahçe SK, Türk Telekom Grubu’nun desteğiyle hazırlanan Fenerbahçe Spor Kulübü resmi iPhone uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Sarı kanarya renklerine bağlı taraftarlar için özel hazırlanmış uygulama kulübün resmi içeriklerinden özel içeriklere, takıma özel oyulardan ödüllü yarışmalara oldukça zengin bir içerik sunuyor.

Fenerbahçe takımına gönül vermiş her iPhone ve iPad kullanıcısının kesinlikle indirmesi gereken bir uygulama olduğunu düşündüğüm Fenerbahçe SK resmi uygulamasına profilinizi oluşturarak giriş yapıyorsunuz. Ana sayfadan takımınızın haberlerine - ki burası Facebook entegrasyonuyla hazırlanmış- ve oynanacak / oynanmış maçlara, puan durumuna ulaşabiliyorsunuz. Gerek haber, gerek fikstür, gerekse de puan bölümü şimdiye kadarki resmi taraftar uygulamalarında arasında en başarılısı diyebilirim.

Ana sayfada parmağınızı sağa kaydırarak ulaşabildiğiniz menüden takımın sosyal ağ hesaplarına, kulüp hakkında bilgilere, oyunlara, futbol ve diğer branşlar için teknik kadro – oyuncu bilgilerine ulaşmanız, Fenerbahçelilerle sohbet etmeniz, Fenercell tarifeleri hakkında bilgi almanız mümkün. Parmağınızı sola kaydırarak ulaşabildiğiniz Loca bölümü şu anda yapım aşamasında. Burada taraftarlara özel sunulan avantajlarve yarışmalar yer almakta.

YORUMLAR