Finger Hell

Finger Hell
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Finger Hell, ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur.

Finger Hell’i ilk gördüğümüzde onun sıradan ve taklit beceri oyunlarından biri olmadığını anlamıştık. Oyunu indirip oynadıktan sonra ise bundan emin olduk. Hem iPad hem de iPhone cihazlarınıza indirebileceğiniz Finger Hell son derece hızlı, dinamik ve zaman zaman stres yaratan bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Oyunda toplamda 72 bölüm bulunuyor. Bu bölümlerin en büyük özelliği ise bilgisayar tarafından rastgele yaratılmamış, aksine tamamen elle çizilmiş olmaları. Yani oyunun sanatsal bir yönü de var. Finger Hell’deki yegane amacımız noktaları aynı anda en uca taşımak. Eğer bu konuda zorluk çekerseniz bir arkadaşınızdan yardım da isteyebilirsiniz. Bu yönüyle Finger Hell arkadaşlar arasında keyifli bir oyun deneyimi de oluşturabilir.

Oyuna girdiğimiz anda karşımıza sade ve renkli bir arayüz çıktı. Açıkçası bu yönü epey hoşuma gitti. Göz yormayan tasarım sayesinde zaten zor olan oyun bir nebze olsun yumuşatılmış. Arkadaş ortamlarınızda oynayıp keyif alabileceğiniz bir oyun peşindeyseniz Finger Hell’i denemeniz gerektiğini düşünüyorum.