Fit Men Cook 1.0.0 (ios)

Fit Men Cook

Fit Men Cook
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fit Men Cook, sağlıklı beslenmek isteyen ve vücudunu korumak isteyen erkeklerin kullanabileceği ücretsiz bir iOS uygulaması.

Fit Men Cook, Instagram'da yaklaşık 950.000 kişi tarafından takip edilen Kevin Curry'nin sağlıklı ve fit kalabilmek için hazırlamış olduğu diyet programları ve yemek tariflerini içeren başarılı ve yararlı bir iOS sağlıklı beslenme uygulaması.

Uygulamanın adından da anlayacağınız üzere erkeklere özel geliştirilen bir iOS uygulaması olduğunu söyleyebilirim. Fakat kadınlarda uygulama ile sağlıklı beslenmeye geçiş yapabilirler.

Özellikle ofis çalışanları ofiste otura otura hareketsiz kalarak kış mevsimlerinde yüksek kilo alımları yaşıyor. Üstelik iş sonrası spor yapmak da zor olduğu için bir süre sonra hem vücutlar istenildiği gibi şekilde kalmıyor hem de düzensiz beslenme bir çok kişinin yaşamında yerleşiyor. İşte tam bu noktada Kevin Curry'nin yemek tarifleri ve sağlıklı beslenme programları devreye giriyor. Bu tür durumları engellemek isteyen Kevin, sağlıklı beslenmenin pahalı olduğunu, spor yapmanın çalışanlar için zor olduğunu, yemek hazırlamanın uğraş verici bir iş olduğunu ve sağlıklı beslenme için limitli sayıda yemek yenildiği için bu yemeklerin monotona bağlanarak can sıkıcı olduğunu bilerek çok da güzel bir iş yapmış. Aşağıda uygulamada yer alan sağlıklı beslenme programının temel özelliklerini liste olarak görebilirsiniz.

  • Kolay hazırlanabilen ve maliyeti yüksek olmayan yemekler
  • Farklı ve leziz yemekler ile sürekli aynı şeyi yemekten sıkılma duygusunu önleme
  • Yemekleri profesyonelce hazırlaman
  • Belirlediğiniz hedeflere adım adım kolayca ulaşmanızı sağlama

Aslında Kevin sadece kendi izlediği yolu biraz daha geliştirrek yemek yelpazesini geliştirerek bu yola çıktı. Fakat sunduğu öneriler o kadar çok tuttu ki, binlerce insan bu sayede sağlıklı yaşama geçti ve istediği vücuda kavuştu. Siz de bir an evvel sağlıklı beslenmeye geçiş yapmak ve istediğiniz bir vücuda sahip olmak istiyorsanız Fit Men Cook uygulamasını satın alıp indirerek iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabilirsiniz.