FIT Radio Workout Music 3.0.38 (ios)

FIT Radio Workout Music

FIT Radio Workout Music
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FIT Radio Workout Music, partilerde, arkadaş toplantılarında ve özellikle spor yaparken dinleyebilmeniz için en hareketli profesyonel DJ şarkılarını çalan iOS radyo uygulamasıdır.

FIT Radio Workout Music, aralıksız hareketli müziklere ulaşabileceğiniz ücretsiz bir iOS radyo uygulamasıdır. Özellikle spor yaparken dinleyerek kendinizi motive etmeniz sağlayacak müzikler çalan uygulama ile birlikte spora harcağınız süre boyunca eğlenebilirsiniz.

Yoğun bir iş gününden sonra spora gittiğinizde uygulama ile birlikle dinleyeceğiniz hareketli ve yüksek enerjili şarkılar sayesinde hem iş yorgunluğunuzu unutursunuz hemde kendinizi spora daha fazla verebilirsiniz. Genelde yorucu günlerin ardından spor yapmak eziyet gibi gelsede, FIT Radio Workout Music ile böyle bir şey artık yok.

Hareketli ve enerjili şarkıları sevenler tarafından beğenilerek kullanılan uygulama ile bir çok müzik türünden binlerce şarkıya kolayca ulaşabilirsiniz.

Spor dışında partilerde, arkadaş toplantılarında veya arabanızda dinleyerek eğlenebileceğiniz radyo uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

Özellikler:

  • Profesyonel DJ'lerin en iyi parçalarını dinleyebilme
  • Aralıksız ve yüksek enetjili şarkılar
  • Reklamlar ile müzik keyfinizi bozmaz
  • Kullanımı kolay ve eğlenceli
  • En sevdiğiniz parçaları paylaşma imkanı

Uygulama hakkında daha fazla fikir sahibi olabilmek için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz: