Flight Simulator : Plane Pilot 2.5.1 (ios)

Flight Simulator : Plane Pilot

Flight Simulator : Plane Pilot
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flight Simulator : Plane Pilot, okyanusdaki farklı adalara yolcu taşıdığınız yüksek kalitede bir uçak simülatörü oyunu.

Flight Simulator : Plane Pilot, büyük bir okyanusun içinde adadan adaya uçtuğumuz gerek görselleriyle gerekse de uçuş hissiyatıyla oldukça etkileyici bir iOS oyunu. iPhone ve iPad’imize indirip oynayabildiğimiz uçak simülatörü oyununda yüksek semalarda gezintiye çıkmamızın bir sebebi var: Her adadan olabildiğince fazla sayıda yolcu toplamak.

Flight Simulator : Plane Pilot oyununun benzerlerinden çok farklı bir uçuş deneyimi sunduğunu belirtmem gerek. Uçağın tüm noktalarını kontrol etme izni veren oyunda uçağı farklı açılardan görebiliyoruz ki bu sayede kendimizi gerçekten bir uçağın içerisindeymiş gibi hissetmemiz sağlanmış.

Oyunda en başta da dediğim gibi havada boş boş uçmuyoruz. Olabildiğince büyük bir okyanusun içerisindeki adalara uğrayıp topladığımız yolcuları gitmek istediklere noktaya sağ salim ulaştırmaya çalışıyoruz. Bunun neticesinde kazadığımız parayı gelirimizi katlatan çok daha fazla yolcu alabilen yepyeni uçaklar satın almak için kullanıyoruz. Ayrıca oyun uzun süreli bir oynanış sunduğundan kaydetme açısından adalarda kendimize ev satın almamız da gerekiyor.

Kendimizi gerçek bir pilot gibi hissetmemizi sağlayan oyunun görselleri son derece başarılı. Uçakların, gökyüzünün, adaların, okyanusun kısacası uçuş esnasında gözümüze çarpan her şey göze çok hoş geliyor.

YORUMLAR