Forgotten Memories: Alternate Realities 1.0.2 (ios)

Forgotten Memories: Alternate Realities

Forgotten Memories: Alternate Realities
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Forgotten Memories: Alternate Realities mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

Forgotten Memories: Alternate Realities eğer mobil cihazınızda kuvvetli bir atmosfere sahip bir korku oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Forgotten Memories: Alternate Realities'de Rose Hawkins adlı bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Rose Hawkins'in macerası ise küçük bir kız çocuğunun gizemli bir şekilde kaybolmasıyla başlıyor. Rose bu küçük kızın izini bulmaya çalışırken kendisini yaralı bir halde bilmediği bir yerde uyanmış olarak buluyor. Artık bildiği tüm gerçeklik değişmiştir. Zamanın akmadığı, bitmeyen bir trajedinin içerisine hapsolan Rose bu korkunç yerde küçük kız çocuğunu bulabilmek ve dünyaya geri dönebilmek için en büyük korkularıyla yüzleşiyor. Biz de ona bu macerasında yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Forgotten Memories: Alternate Realities survival horror türünde bir korku oyunu. Hafiften Silent Hill oyunlarını andıran Forgotten Memories: Alternate Realities'de kahramanımızı 3. şahıs bakış açısını kullanarak yönetiyoruz. Oyunda ilerleyebilmek için ürpertici mekanları keşfediyoruz, bulmacaları çözüyoruz, sınırlı kaynakları toplayarak ürkünç yaratıklar karşısında hayatta kalmaya çalışıyoruz. Kaliteli seslendirmeleri oldukça başarılı grafikler ve dinamik ışıklandırmalarla birleştiren oyun dolu dolu bir korku oyunu tecrübesi yaşatıyor.

Forgotten Memories: Alternate Realities'in zor bir oyun olduğunu belirtmekte fayda var; oyunda ilerlemek büyük bir mücadele. Bu nedenle oyunda zoru başarmanın keyfini yaşayabiliyorsunuz.

YORUMLAR