Freeletics Running 1.0 (ios)

Freeletics Running

1.0
Freeletics Running
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    19

  • Üretici

    Freeletics

Freeletics Running, her kişiye uygun koşu programı sunan fitness uygulaması.

Freeletics Running, fit vücuda sahip olmak istiyor ancak spor salonuna gidecek vakit bulamıyor veya bütçe ayıramıyorsanız tercih edebileceğiniz uygulamalar arasında. Sporla ister amatör olarak ilgilenin isterseniz profesyonel bir sporcu olun size özel hazırlanmış antrenmanları yaparak vücudunuzu formda tutabilirsiniz.

iPhone ve iPad’inize ücretsiz indirip kişisel profilinizi oluşturduktan sonra kullanabileceğiniz fitness uygulamasının önerdiği egzersiz programlarını uygulayarak daha fit, sağlıklı bir vücuda sahip olmanız mümkün. Yağlardan kurtulma, kilo verme, vücudu genel olarak sağlıklı tutma, hız ve dayanıklılığı artırma gibi çeşitli programlar sunuluyor. Hedefinizi belirledikten sonra antrenmana başlıyorsunuz. Günbegün koşu programınızı hem grafik üzerinden görebiliyorsunuz hem de nerelerde ne kadar mesafe koştuğunuzu harita üzerinde görebiliyorsunuz.

Hangi programı ne zaman ve nasıl yapmanız gerektiğini söyleyen antrenör ve sürekli sizi takip ederek formda kalmanızı sağlayan araçlar sunan Freeletics Running’in tek kötü yanı İngilizce olması.

YORUMLAR