FRISKY Radio 1.3 (ios)

FRISKY Radio

1.3
FRISKY Radio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FRISKY Radio uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca elektronik dans müziği radyosunu dinleyebiliyorsunuz.

FRISKY Radio uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin mobil cihazlarından en güzel elektronik dans müziği yani EDM parçalarına ulaşmalarını ve bunları bir radyo akışı içerisinde dinlemelerini sağlayan ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Oldukça kolay kullanılır bir arayüze ve sorunsuzca çalışan bir müzik servisine sahip olduğu için kullanımınız esnasında herhangi bir sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum.

Uygulamanın içerisinde temel olarak iki farklı müzik dinleme modu yer alıyor. Bunlardan birincisi uygulamanın adında geçtiği gibi Frisky olarak adlandırılmış ve en hareketli, en canlandırıcı müziklere bu moddan ulaşabiliyorsunuz. Biraz daha dinlenmek istiyor ve kendinizi yormak istemiyorsanız Chill radyosuna geçebiliyor ve lounge, ambiyans tarzı müziklere geçiş yapabiliyorsunuz.

FRISKY Radio'da maalesef offline müzik dinleme gibi seçenekler mevcut değil ve bu yüzden her zaman bir internet bağlantısı gerektiriyor. Ancak yüksek kalite ve düşük kalite müzik seçimi mümkün olduğu için kotanızı 3G üzerinde daha kolay bir şekilde koruyabiliyorsunuz. Elbette Wi-Fi internet bağlantılarında böyle bir dert olmadığından yeniden yüksek kaliteli aktarıma geçebiliyorsunuz.

Eğer evinizdeki müzik sistemini kullanmak isterseniz FRISKY Radio'nun AirPlay desteğinden faydalanmanız da oldukça kolay. Dileyen kullanıcılar dostlarıyla dinledikleri müzikleri paylaşabilmek için varolan paylaşım butonlarını kullanarak sosyal ağlardan veya e-posta üzerinden paylaşım yapabiliyorlar.

Arkaplanda çalma, müziği kontrol etme, kilit ekranından ses ayarları gibi pek çok diğer konuda da destek sunan uygulama, elektronik müzik severlerin dikkatini çekmeyi başaracaktır.

YORUMLAR