Frozen Free Fall: Icy Shot

Frozen Free Fall: Icy Shot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Frozen Free Fall: Icy Shot, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Frozen Free Fall: Icy Shot, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynabileceğiniz bir beceri oyunudur. Oyunda karşınıza çıkan buz bloklarını yok etmeli ve zorlu bölümleri geçmelisiniz.

Zorlu bir yolculuğa çıktığımız bir oyun olarak karşımıza çıkan Frozen Free Fall: Icy Shot, buz kütlelerini yok etmemiz gereken bir oyundur. Yukardan aşağıya bıraktığımız bir top ile buz kütlelerini ortadan kaldırmalı ve en az topu kullanmalıyız. En iyi yere topu bırakmalı ve buz kütlelerinin hepsini ortadan kaldırmalısınız. Göz alıcı grafikler, mükemmel animasyonlar ve zorlu görevler ile Frozen Free Fall: Icy Shot sizleri bekliyor. 100'den fazla zorlu bölüme sahip olan oyunda işiniz oldukça zor. Disnes tarafından piyasaya sürülen oyunda arkadaşlarınızla da mücadele edebiliyorsunuz. Aksiyon ve maceranın bir türlü bitmediği Frozen Free Fall: Icy Shot oyununu mutlaka denemelisiniz.

Frozen Free Fall: Icy Shot oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR