FTL: Faster Than Light 1.5.13 (ios)

FTL: Faster Than Light

FTL: Faster Than Light
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FTL: Faster Than Light, bilim-kurgu simülasyon oyunlarından hoşlananların denemesi gereken yapımlardan biri.

FTL: Faster Than Light, ilginç oyun yapısı ve sürükleyici atmosferiyle dikkat çeken bir iOS oyunu. Fiyatı bir mobil oyun için fazla sayılabilir fakat sunduğu eğlence miktarı da aynı ölçüde yüksek. Özellikle bilim-kurgu temalı oyunlardan hoşlananların kısa sürede favorisi olacağına inanıyorum.

Oyunda komutamıza bir uzay gemisi veriliyor ve bizden bu uzay gemisini tehlikeli rotalarda kontrol etmemiz bekleniyor. Kulağa zor gelen bu görevi yapması da en az o kadar zor çünkü kontrol etmemiz gereken birçok buton ve gösterge var.

Kontrolümüzde bulunan gemiyi kazasız belasız yönlendirebilmek için emrimizdeki mürettebatı veirmli bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Silahlardan ve motordan sorumlu olan mürettebat savaş sırasında sonucu belirleyen taraf olabiliyorlar. Bu yüzden hem kendi gemimizi hem de içinde bulunduğumuz durumu çok iyi gözlemlememiz gerekiyor.

Oyunun en güzel yanı gemimizin güçlendirilebiliyor olması. Sahip olduğumuz kaynağın belli bir miktarını kullanarak gemimizi dilediğimiz gibi güçlendirebiliyoruz.

Göz alıcı görseller ve akıcı animasoynlarla zenginleştirilmiş olan FTL: Faster Than Light, uzay temalı simülasyon oyunlarından hoşlananların severek oynayacağı bir yapım.

YORUMLAR