Funny Germs

Funny Germs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Funny Germs, ekranda dolaşan mikropları öldürmeye çalışacağınız oldukça eğlenceli bir iOS oyunudur.

Funny Germs, ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz keyifli ve komik bir mikrop öldürme oyunudur. iPhone ve iPad'leriniz üzerinden oynayabileceğiniz oyunda, her bölümde öldürmeniz gereken belirli bir mikrop sayısı bulunuyor ve ayrıca limtli sayıda hamle hakkınız bulunmakta. Bazen tek bir hamle ile 2 veya daha fazla mikrop öldürmeniz gerekebilir.

Oyunda dikkat etmeniz gereken en önemli şey, turkuaz, turunce ve mor renkteki düşman mikropları ayırt edebilmeniz. Çünkü oyun önünüze engeller çıkarmak için yeşil renkli dost mikropuda, düşman mikropların arasına karıştırıyor. Yeşil renkli mikropları kesinlikle vurmamalısınız.

Oynaması gayet kolay oyunda atış yapmak için tek yapmanız gereken ekrana dokunmak. Oyunda mikroplar bulunmasına rağmen oldukça eğlenceli ve keyifli bir oyun olan Funny Germs ile saatlerce sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz.

Mikropların çıkardığı eğlenceli sesler, keyifli bir oyun yapısı ve güzel grafikler ile hazırlanmış oyunu ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR