Game of War - Fire Age 2.06 (ios)

Game of War - Fire Age

Game of War - Fire Age
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    5,826

  • Üretici

    Machine Zone

Game of War - Fire Age, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz çok oyunculu bir imparatorluk kurma ve strateji oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde çevrimiçi olarak dünya üzerindeki birçok oyuncuyla birlikte oynayabileceğiniz bir strateji ve imparatorluk kurma oyunu olan Game of War - Fire Age ile büyük bir kral olma yolunda imparatorluğunuzu kuracak ve emin adımlarla zirveye doğru yol alacaksınız.

Dünya üzerinde milyonlarca oyuncu tarafından oynanan ve adeta bağımlılık yapan bu oyunda dünyaya egemen olmak için kendinizi acımasız savaşların içerisinde bulacaksınız. Düşmanlarınız olabileceği gibi sizin saflarınızda birlikte savaşacağınız dostlarınızda olacak.

Şehrinizi kurarak başlayacağınız oyunda zaman geçtikçe kendi askerlerinizi ve kahramanlarınızı yetiştirmeye başlayacak, yapacağınız görevlerle kahramanlarınızın özelliklerini ve seviyesini geliştirebileceksiniz.

İmparatorluğunuzun çok daha güçlü bir hale getirebilmek için gerekli araştırmaları ve teknolojileri keşfedecek, kahramanlarınızın savaşlarda diğer askerlere karşı üstünlük kurabilmesi için onları hazırlayacağınız en güçlü silahlarla donatacaksınız.

Gerçek zamanlı olarak 32 farklı dilde diğer oyuncularla konuşabileceğiniz oyunda arkadaşlıklar kurabilir ve arkadaşlarınızla savaş stratejileriniz üzerine konuşabilir veya düşmanlarınıza ültimatom verebilirsiniz.

Gerçek zamanlı olarak yaptığınız savaşları izleme şansına da sahip olduğunuz, eşsiz bir oynanışa sahip olan Game of War - Fire Age'i mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR