Game Studio Tycoon 3 1.2.4 (ios)

Game Studio Tycoon 3

Game Studio Tycoon 3
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    55

  • Üretici

    Michael Sherwin

Game Studio Tycoon 3, iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz oyun stüdyosu kurma oyunu.

Game Studio Tycoon 3, amatör ve profesyonel oyuncuların hayalini süsleyen oyun stüdyosu kurma fırsatı sunan bir mobil oyun. iOS platformunda da ücretli olarak indirilmeye açılan oyunda ufak bir ofiste başlayıp farklı platformlara oyunlar hatta kendi donanımlarımızı geliştirerek büyümemizi sürdürüyoruz. Tabii ki reklam kampanyaları düzenleme, satış grafiğini takip edip farklı stratejiler izleme gibi işlerle de ilgileniyoruz.

iPhone’da da oynanabilen ancak detay içerdiğinden iPad’de oynanması gerektiğini düşündüğüm simülasyon oyununda kendi oyun stüdyomuzu kurup olabildiğince büyütmeye çalışıyoruz. İlk başladığımızda ofisimiz tabii ki küçük ve birden fazla işi yapma yetisine sahip az sayıda özel çalışanlarımız var. Masaüstü, mobil, konsollar için geliştirdiğimiz oyunlar ve kendi donanımlarımız ilgi gördükçe büyümemize sürdürüyor ve ofisimizi genişletmeye gidiyoruz. Farklı pozisyonlarda alanında uzman kişiler şirketimize başvuru yapmaya başlıyor.

Sıfırdan başlayıp dünya genelinde konuşulan oyun stüdyosu olma başarısını göstermemizi isteyen oyunun eşi benzerine iOS platformunda rastlamadım. Oyunun tek eksi yanı bence İngilizce olması. Eğer giriş seviyesinde de olsa yabancı diliniz yoksa oyunda ilerlemeniz biraz zor.

YORUMLAR