Gardenscapes 1.0.1 (ios)

Gardenscapes

Gardenscapes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    220

  • Üretici

    Playrix

Gardenscapes, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir gizli obje bulma oyunudur.

Gardenscapes, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip deneyebileceğiniz başarılı ve keyifli bir gizli obje bulma oyunudur. Özellikle son zamanlarda sayıları gittikçe artış gösteren gizli obje oyunlarına katılan Gardenscapes, sahip olduğu tüm özellikler, şık tasarım ve rahat oynanış ile bir çok rakibinin önüne geçiyor diyebilirim.

Gizli objeleri bulmak dışında oyunun geçtiği yalının bahçesini de dkore edeceğiniz oyunda bahçeye koyabileceğiniz onlarca farklı eşya bulunuyor. Bu sayede yalınızın bahçesini istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde diğer basit gizli obje bulma oyunlarındaki gibi sınırlı ve çok az sayıda obje yok. 1000'den fazla farklı obje sayesinde oyun çok uzun süre size sıkıcı gelmeyecektir. Bunun dışında yalı içerisindeki 15 farklı odada oynayarak sürekli farklı objeler bulmaya çalışmak sizi hiç sıkmayacaktır.

Tüm özellikleri dışında oyunun en güzel artılarından bir tanesi de oyunun hikayesi. Güzel ve sürükleyici bir hikayeye sahip olan oyund hikayeyi takip ederek oynarsanız bağımlı olmanızı sağlıyor ve sürekli oynama isteği doğuruyor. Oyun Apple Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmasına rağmen ücretsiz versiyonda sadece belirli odalarda sınırlı oyun oynayabiliyorsunuz. Oyunun tamamını oynamak ve farklı şeyler keşfetmek için oyun içi satın alma işlemi gerçekleştirerek tam sürümünü satın alabilirsiniz. Bunun için ödemeniz gereken tutar 8,49 TL.

Kısa sürede hazırlanan sığ oyunlara göre çok daha gelişmiş ve detaylı bir gizli obje bulma oyunu olan Gardenscapes'i iPhone ve iPad'leriniz üzerinde hemen deneyebilirsiniz. Oyunu beğenmeniz durumunda ise kesinlikle tam sürümünü satın almanızı öneririm.

YORUMLAR