Go!Go!Go!:Racer

Go!Go!Go!:Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Go!Go!Go!:Racer sonsuz koşu türünde bir yarış oyunudur

Go!Go!Go!:Racer çizgi roman tadında grafiklere sahip olan bir mobil araba yarışı oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Go!Go!Go!:Racer'da parçalanan aracının intikamını almaya çalışan bir sürücüyü yönetiyoruz. Kahramanımızın arabası bir serseri tarafından parçalandıktan sonra kahramanımız bu serserinin peşine düşüyor. Fakat ilk önce yeteneklerini geliştirmesi gerekiyor. Bu iş için trafiğe çıkıyoruz ve trafikteki araçlara çarpmadan en yüksek hızda yol almaya çalışıyoruz.

Go!Go!Go!:Racer'da temel amacımız aracımızın benzini tükenmeden en uzun mesafe yol almak ve en yüksek puanı toplamak. Trafikte ilerlerken diğer araçlara çarpmamaız gerekiyor; çünkü bu araçlara çarptığımızda hızımız düşüyor ve bu nedenle sınırlı benzinimizle daha az yol alabiliyoruz. Yol üzerindeki altınları toplayarak kazandığımız puanı artırabiliyoruz.

Go!Go!Go!:Racer'da aracımız sağa ve sola yönlendirebildiğimiz gibi zıplamasını sağlayarak araçların üzerinden yol almasını sağlamamız da mümkün. Oyunda bölümleri geçtikçe aracımızı geliştirebiliyor veya yeni araçlar satın alabiliyoruz. Cell-shade tarzında bir grafik yapısına sahip olan oyun görsel olarak tatmin edici bir kalite sunuyor.

YORUMLAR