Granny Smith 1.3.1 (ios)

Granny Smith

Granny Smith
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Granny Smith, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir sidescroller oyunu.

Granny Smith, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon odaklı bir sidescroller olarak ön plana çıkıyor. Eğlenceli oyun atmosferi, gelişmiş fizik motoru ve detaylarla zenginleştirilmiş oyun yapısı ile Granny Smith, mutlaka denenmesi gereken oyunlar arasında yer alıyor.

Oyunda ilginç bir konuya yer veriliyor. Yaşını başını almış bir teyzemiz olan Mrs. Smith'in en sevdiği şey elmalarıdır. Huzurlu çiftliğinde yaşarken beklenmedik bir şekilde elmalarına hırsız dadanır. Bu durumda Mrs. Smith'e yapacak tek bir şey kalır o da hırsızda önce tüm elmaları toplamak!

Hemen patenlerini giyen Mrs. Smith, hırsızın önünden giderek elmaları toplamaya başlar. Tam da bu noktada devreye biz giriyor ve teyzemizin kontrolünü ele alıyoruz. Yolculuğumuz esnasında birçok tehlike ile yüzleşmemiz gerekiyor. Karşımıza çıkan engelleri tek tek aşmalı ve bölümlere yerleştirilmiş olan elmaları toplamalıyız. Ne kadar fazla elma toplarsak o kadar iyi. Bıraktığımız her elma hırsız tarafından ele geçiriliyor.

Oyunda hayranlık uyandıran bir fizik motoruna yer verilmiş. Düşme, çarpma ve kırılma efektleri mükemmel bir şekilde ekrana yansıtılıyor. Buna bir de gelişmiş üç boyutlu grafikler eklenince ortaya görsel yönden tatmin edici bir oyun çıkıyor. Açıkçası Granny Smith'i oynarken epey keyif aldığımızı söyleyebilirim.

Eğer siz de sidescroller tarzı oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Granny Smith'i denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR