Graviturn 1.0 (ios)

Graviturn

1.0
Graviturn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Graviturn beceri ve bulmaca oyunu dinamiklerini başarıyla kombine ediyor.

Graviturn, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz zorlu bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu eğlenceli oyunda ekranda yer alan topları platformların dışarısına atmaya çalışıyoruz.

Benzersiz bir konuya sahip olmadığını baştan belirtelim. Fakat asıl önemli olan detay, oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğu. Graviturn'de herkesin hoşuna gidebilecek bir oyun yapısına yer verilmiş. İnteraktif bir deneyim yaşattığı için büyük küçük demeden, beceri oyunlarından hoşlanan herkes Graviturn'ü beğenecektir.

Oyunda topları kontrol edebilmek için cihazımızı kendi etrafında hareket ettirmemiz gerekiyor. Toplar yerçekimine göre hareket edip platformlar arasında geçiş yapıyorlar. Nihai amacımız ekranda hiçbir top bırakmamak. Yapmamız gereken görev bu kadarla kalmıyor. Zaten kurallar bu kadarla kalsaydı oyunun hiçbir zor noktası olmazdı. Graviturn'ü zor kılan detaylardan en önemlisi sadece kırmızı topları düşürmemiz gerektiği kuralı. Ekranda kırmızı ve yeşil toplar karışık bir şekilde veriliyor. Kırmızı toplayı düşürmeye çalışırken zaman zaman yeşiller de düşebiliyor. Eğer yeşilleri düşürürsek ne yazık ki kaybediyoruz.

Graviturn'de sonsuz sayıda bölüm bulunuyor. Tüm bölümler rastgele bir şekilde tasarlandığı için her girdiğimizde farklı bir dizaynla karşılaşıyoruz. Açıkçası oyunun daha uzun süre boyunca oynanmasını sağlıyor. Eğer bulmaca ve beceri karşımı oyunlardan hoşlanıyorsanız Graviturn'ü denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR