Grim Fandango Remastered 1.0.0 (ios)

Grim Fandango Remastered

Grim Fandango Remastered
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    41

  • Üretici

    Double Fine Productions

Grim Fandango Remastered video oyunları klasiğinin iOS versiyonudur

Grim Fandango Remastered 90'lı yılların sonuna doğru çıkış yapan Lucas Arts'ın klasik macera oyununu mobil cihazlarımıza taşıyan bir macera oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu yenilenmiş Grim Fandango versiyonu bize orijinal oyunun hikayesini yeniden renklendirilmiş grafikler, dinamik ışıklandırmalar, orkestra tarafından yeniden kaydedilmiş müzikler, geliştirici günlükleri ve konsept sanat çalışmaları ile birlikte sunuyor.

Grim Fandango Remastered temel olarak karşınıza çıkan bulmacaları çözerek ve diyaloglar kurarak hikaye zincirini çözdüğünüz ve ilerlediğiniz bir oyun olarak tanımlanabilir. Hatırlanacağı üzere Grim Fandango çıktığı dönemde point and click türündeki macera oyunlarına büyük yenilikler getirmişti. 3 boyutlu grafiklere sahip olan oyunda yeni bir kontrol sistemi de kullanılıyordu. Bu yenilikler oyunun hikayesi ile birleşince ortaya başarılı bir sonuç çıkmıştı. Artık bu eğlenceyi Grim Fandango iOS versiyonuyla mobil cihazlarımızda da yaşayabilecek olmamız güzel bir haber.

Grim Fandango Remastered'da ana kahramanımız olan Manny Calavera öteki taraf ile gerçek dünya arasında kalan Ölüler Diyarı'nda bir seyahat danışmanı olarak çalışmaktadır. Görevi ise Ölüler Diyarı'na yeni gelen ruhlara lüks seyahat biletleri satmak ve onları öteki tarafa yolcu etmektir. Fakat bir gün yolunda gitmeyen birşeyler olduğunu keşfeder ve kendini büyük bir komplo içerisinde bulur. Böylece Manny uzun bir maceraya atılır. Bize de Manny'e bu macerasında yardımcı olmak düşüyor.

Grim Fandango Remastered kaliteli diyalogları, kendine has stili ve güzel hikayesiyle uzun süren bir eğlence sunuyor.

YORUMLAR