GT Racing 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GT Racing 2 Gameloft'un yeni yarış oyunudur

Mobil oyunları ile en üst düzey kaliteyi kullanıcılara sunan Gameloft'un GT Racing serisinin yeni oyunu GT Racing 2 çıkış yaptı!

Alanındaki en iyi yarış oyunu olmaya aday GT Racing 2: The Real Car Experience gerçek yarış tecrübesini dünyanın en prestijli arabalarıyla yaşamamıza olanak sağlayan ücretsiz bir iOS oyunudur.

Hem tek kişilik, hem de çok oyunculu olarak oynanabilen GT Racing 2: The Real Car Experience, yine farklı bir Gameloft oyunu olan Asphalt 8'deki grafikleri bir üst seviyeye taşımaktadır. Oyunda yüksek kalite araba modellemeleri ve pist tasarımlarının yanında günün farklı zamanları ve farklı hava koşulları oldukça iyi bir şekilde oyuna yansıtılmaktadır. 4 farklı hava durumunun yer aldığı oyunda ışık efektleri de oldukça kalitelidir.

GT Racing 2: The Real Car Experience serinin bir önceki oyunundan çok daha fazla sayıdaki arabayı bizlere sunuyor. Ford, Nissan, Ferrari, Mercedes-Benz, Dodge, Audi ve daha birçok markadan 67 adet lisanslı gerçek arabanın yer aldığı oyunda 13 farklı yarış pistinde asfaltın tozunu attırabiliyoruz. Farklı oyun modlarına dağıtılmış çok sayıda yarışın yanında birçok ödüllü etkinlik oyunda bizleri bekliyor.

GT Racing 2: The Real Car Experience'da oyun severlerin hoşuna gidecek bir özellik tamir sürelerinin ve masraflarının oyundan tamamen kaldırılması olacak. Artık yarış yapabilmek için beklememize gerek kalmayacak. Oyunun yenilenen fizik motoru en üst seviyede gerçekçiliği sunuyor ve arabamızı 4 farklı kamera açısından biriyle kontrol edebiliyoruz.

Eğer iPhone veya iPad'inizde oynamak için kaliteli ve gerçekçi bir araba yarışı oyunu arıyorsanız GT Racing 2'yi kesinlikle iOS cihazınıza indirmelisiniz.

Oyun hakkında daha net fikir sahibi olmak isterseniz aşağıdaki oynanış görüntüleri de içeren videoyu izleyebilirsiniz:

 

YORUMLAR