Guitar Tuner 2.5 (ios)

Guitar Tuner

2.5
Guitar Tuner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guitar Tuner uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca gitar akordunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Guitar Tuner uygulaması, iPhone ve iPad mobil cihazlarını kullanarak gitarını akort etmek isteyenlerin kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve çok kolay bir kullanıma sahip. Hem acemi kullanıcılar hem de profesyonel gitar çalanlar uygulamadan faydalanabiliyor ve gitar akorlarını gerçekleştirebiliyorlar.

Uygulama çalışırken standart tonlamaları kullanıyor ve sırasıyla E, A, D, G, B ve e tellerini çalarak sesin doğru çıkıp çıkmadığını kontrol etmenizi sağlıyor. Ancak bu işlem sırasında cihazınızın sessiz modda olmadığından emin olmanız gerekiyor. Aksi taktirde maalesef uygulama doğru sesleri yayınlayamayacaktır.

Herhangi bir detaya sahip olmayan uygulama, tam olarak yapması gereken işi yapıyor diyebilirim. Ancak uygulamayı kullanırken biraz deneyimli olmak gerektiğini itiraf etmek gerek. Tam bir müzik kulağı olmadan gitarı uygulamadan çıkan sesler vasıtasıyla akort etmek oldukça zor olacaktır. Bu nedenle ilk başlarda alışana kadar akortlarınız tam olarak tutmayabilir.

Eğer yanınızda her zaman gitarınızı akort edecek bir uygulama arıyorsanız kesinlikle işlevsel olduğunu söyleyebilirim. Ancak akort yaptığınız ortamların sessiz olduğundan emin olmayı unutmayın. Dilerseniz iOS cihazınızı bir hoparlöre bağlayarak sesleri daha kolay duymayı da sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR