Gyroscope 1.7 (ios)

Gyroscope

1.7
Gyroscope
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gyroscope, Apple Watch kullanan iPhone kullanıcılarına özel sağlık takip uygulaması.

Gyroscope, iPhone kullanıcılarına özel hazırlanmış sağlık takip uygulamaları arasında. Apple’ın sağlık verilerini tek bir yerde toplayan HealthKit ile entegre çalışan uygulama, aktivitelerinizi kayıt altına alarak verilerinizi günlük, haftalık, aylık olarak grafik üzerinden sunuyor.

Facebook hesabınızla giriş yaparak Gyroscope hesabı oluşturduktan sonra kullanabileceğiniz sağlık takibi uygulamasında Apple Watch’unuz ile ölçtüğünüz kalp atış hızınızı, kalori yakmak için gezdiğiniz yerleri, verdiğiniz kiloyu buna bağlı hedefinize ne kadar ulaştığınızı, sağlıklı uyku uyuyup uyamadığınızı grafiksel olarak görebiliyorsunuz. Bu noktada tercih edilen koyu temanın oldukça şık durduğunu söylemeliyim.

Apple Watch kullanıcıları için daha verimli olacağını düşündüğüm sağlık uygulamasının beğenmediğim yanları da oldu. Haftalık ve aylık verilerinize ulaşmak, haritanızı özelleştirmek, HealthKit’den tüm verilerinizi almak, istatistiklere ulaşmak için Pro üyelik açmanız gerekiyor. Uygulamanın tüm özelliklerini kullanabilmeniz için 18.99 TL ödemeniz gerekiyor.

YORUMLAR