Hammer Master 3D 34 (ios)

Hammer Master 3D

34
Hammer Master 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    0

  • Üretici

    Loop Games A.S.

Eski demir dövme ustalarından kim kaldı?

Hammer Master 3D oyunu iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Senin görevin metallere şekil vermek. Elindeki çekiç sayesinde o kocaman metal parçalarına şekil verebiliyorsun. Tabi  biraz da o metalin ateşin üzerinde kalarak erimesi gerekiyor. Tam o kıvamda olduğunda istediğin gibi şeklini değiştirebiliyorsun. 

Daha sonrasında atölyede bulunan diğer aletleri de kullanarak cila ve boya işlemlerini gerçekleştirebilirsin. Herkesten daha iyi şekiller ortaya koymak için elinden geleni yap ve farklı boyalar kullan. Bu şekilde seviyeleri tamamla ve sondaki sürpriz kutuya ulaş. Unutma her seviye bir anahtar.

Altınların çoğaldıkça farklı renklerin ve aletlerin kilidini de açabilirsin. Bu sayede daha çok beğenilecek eşyalar ortaya çıkarabilirsin. Oyunu oynamanın verdiği keyif sizi rahatlatacak ve elinizden bırakmak istemeyeceksiniz. 

Üstelik Hammer Master ASMR seslerinin de bir simülasyonudur. Aletlerin seslerini dinlemek sizlere keyif verecektir. Sesten hoşlanmıyorsanız ise ayarlar kısmından kapatabilirsiniz.

Renkli tasarımı ve kolay oynanış şekli ile adeta büyülüyor. Sizler de birer demir ustası olabilirsiniz. Bunun için önce çıraklık dönemini başarıyla geçmeniz gerekiyor. Tıpkı geçmişte demir  dövme ustalarının yaptığı gibi. Bu maceranın üstesinden geleceğinize inanıyorsanız oyunu ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR