Hanger World 1.0 (ios)

Hanger World

1.0
Hanger World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hanger World'de tuzaklarla dolu parkurda salınım hareketi yaparak ilerlemeye çalışıyoruz.

Hanger World, eğlenceli fakat bir o kadar da zorlu bir beceri oyunu deneyimi yaşamak isteyen oyunseverlerin kaçırmaması gereken oyunlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Hanger World, Örümcek Adam benzeri oyunlar oynamaktan hoşlanan iPhone ve iPad cihaz sahiplerini ekrana kilitleyecek bir yapım.

Oyuna ilk girdiğimiz zaman karşımıza basit ve gösterişten uzak grafiklerden oluşan bir arayüz çıkıyor. Tasarımlar her ne kadar sade olsa da oyunun fizik motoru çok iyi işler çıkartıyor. Özellikle karakterin salınım hareketi ve herhangi bir yere çarptığı zaman ortaya çıkan görüntüler bir hayli iyi.

Hanger World'teki temel amacımız kontrolümüze verilen karaktere salınım hareketi yaptırarak ilerlemesini sağlamak. Bunu gerçekleştirebilmek için zamanlamaya dikakt etmemiz gerekiyor. Yanlış zamanda yapacağımız bir hamle karakterin salınımını olumsuz yönde etkileyebiliyor. Buna ek olarak ilerlemeye çalıştığımız parkur da tehlikelerle dolu. Karakterimizi hiçbir şekilde tuzaklara ve engellere çarptırmamamız gerekiyor.

Örümcek Adam tarzı beceri oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Hanger World size benzer bir deneyim yaşatacaktır.

YORUMLAR