Harmony Isle 1.6.1 (ios)

Harmony Isle

Harmony Isle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Harmony Isle, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir şehir kurma oyunudur.

Harmony Isle, iOS cihaz sahibi oyuncuların kendi şehirleriniz kurarak, şehirde yaşayan insanları mutlu etmeye çalışacağı ücretsiz bir şehir kurma oyunudur. Oyun genel olarak renkli grafiklerden oluşuyor ve heyecanlı bir oynanışa sahip. Aynı türde farklı şehir kurma oyunları denediyseniz, Harmony Isle'da sizi heyecanlı ve eğlenceli bir dünya bekliyor. Oyun tamamen ücretsiz olduğundan dolayı iPhone ve iPad'lerinize hiç bir ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Şehrinizi kurmaya başlamadan önce ilk olarak şehrinize bir isim vermelisiniz. Daha sonra bina inşaatlarına geçebilirsiniz. Şehrinize ilk olarak halkınızın kalabileceği evler ve sosyalleşebileceği mekanlar yapmanız gerekmektedir. Hayalinizdeki şehri kurmaya çalışacağınız oyunda, şehri düzenleme konusunda tamamen özgürsünüz. Şehrinize villalar, müzeler, barlar, sinema salonları ve tiyatrolar inşa ederek halkınızı mutlu edebilirsiniz. Şehrinizdeki sorunları düşünerek bu sorunlarla yüzleşmeniz gerekmektedir.

Bağımlılık yapan bir oyun yapısı olan Harmony Isle, 3 boyutlu grafikler sunmaktadır. Tek görevinizin binalar yapmak olmadığı oyunda, halkınızın refahı ve gelişimi için elinden gelenin en iyisini yapmalısınız.

Şehir kurma oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız, Harmony Isle'ı ücretsiz olarak indirip, kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR