Highway Racer 1.2 (ios)

Highway Racer

1.2
Highway Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Highway Racer, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz araşa yarışı oyunlarından bir tanesidir.

Highway Racer, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz keyifli ve ücretsiz bir araba yarışı oyunudur. Fakat oyun içerisinde bazı sorunlar bulunmaktadır ve bu sorunlar oyunun genel kalitesini düşürmektedir. Yinede yeni ve farklı bir araba yarışı oyunu arayışındaysanız Highway Racer'ı deneyebilirsiniz.

Oyundaki amacınız kalabalık trafik arasından geçerek en uzun mesafeyi gidebilmek. Rakiplerinizi trafikteki arabalara çarpmadan ilerleyerek geçmeye çalışmalısınız. Hızlı oyun yapısı ve tatmin edici grafik kalitesi ile oyuncuların boş vakitlerini değerlendirebileceği oyunlardan biri olmayı başaran Highway Racer'ın oynanışı oldukça heyecanlı. Oldukça kalabalık bir trafikte diğer arabalara çarpmadan ilerlemek sandığınız kolay değil.

Yeni ve özel bir şey sunmamasına rağmen oyuncular tarafından beğenilen Highway Racer'daki kontrol mekanizması sorunsuz bir şekilde arabanızı sürmenizi sağlamaktadır.

Genel olarak oyundaki ufak tefek bazı sorunlar geliştirici tarafından düzeltiğinde oldukça heyecanlı ve eğlenceli bir oyun haline gelebilecek olan Highway Racer'ı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek yeni bir araba yarışı deneyimi yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR