Homework Manager

Homework Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Öğrencilerin ödevlerini yönetmek için kullanabilecekleri bir uygulama olan Homework Manager, ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Homework Manager iOS cihazları üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir ödev yönetme uygulamasıdır. Özellikle okul çağındaki kullanıcıların cihazlarında mutlaka bulunması gereken uygulamardan olan Homework Manager ile ödevlerinizi daha düzenli ve verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Çoğu öğrencinin genel problemleri arasında yapılması gereken ödevlerin unutulması geliyor. İşte bu soruna çözüm olarak üretilen Homework Manager ile artık hiçbir ödevinizin tarihini kaçırmayacaksınız. Uygulama içerisine yapılması gerekenleri not edebilir ve tarih bilgisi ekleyebilirsiniz.

Temiz ve kolay anlaşılır bir arayüze sahip olan Homework Manager'a 'Add New Task' butonuna tıklayarak yeni içerik ekleyebilir, 'Tasks This Week' butonuna tıklayarak da o hafta yapmanız gereken ödevlere göz atabilirsiniz. Son derece kullanışlı bir uygulama olan Homework Manager'ı öğrencilerin mutlaka denemesi gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR