Hover Rider 1.0.1 (ios)

Hover Rider

Hover Rider
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hover Rider, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz sonsuz koşu oyunudur.

Hover Rider, beceri kategorisine de alabileceğimiz sonsuz koşu oyunları arasında bulunuyor. iPhone ve iPad cihazlarınızdan rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, sevimli bir karakteri yönetiyoruz ve sadece ekranı hareket ettirerek kontrolü sağlıyoruz. Her yaştan insanın keyifle oynayabileceği Hover Rider'ı biraz daha yakından inceleyelim.

Öncelikle oyunun grafiklerinin göze hoş geldiğini ve başarılı olduğunu söyleyebilirim. Arayüzü gerçekten iyi olmuş ve oyunda yanlış bir hamle yaptığınız taktirde bile hareketlerinizi algılayabiliyor. Oyunda sörf yapan bir karakterle ilerliyoruz. Amacımız sonsuz koşu oyunlarının temelinde olduğu gibi gidebildiğimiz yere kadar gitmek. Başlangıçta oyun bizim nasıl hareket edeceğimizi yönlendiriyor, bu da alışma sürecinde bize oldukça faydalı oluyor.

Kolay gibi görünse de Hover Rider'ın zor bir oyun olduğunu düşünüyorum. Zira ekranı hareket ettirme noktasında çok dikkatli olmasınız, en küçük hatada skorumuz sıfırlanıyor ve baştan başlamak zorunda kalıyoruz. Skorumuz yükseldikçe oyun daha da zorlaşıyor, dolayısıyla engebeli noktalarda elinizi çabuk tutmalısınız. Başarınıza göre yeni karakterleri açabileceğinizi de söylemeden geçmeyelim. 

Sonsuz koşu oyunları kategorisinde kendinize bir alternatif arıyorsanız Hover Rider'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Keyifli vakit geçirebileceğinizi düşünüyorum, fakat oyunun zor olduğunu hatırlatmakta fayda görüyorum.