Ice Age Avalanche

Ice Age Avalanche
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ice Age Avalanche, Gameloft'un Ice Age severler için hazırlamış olduğu oynaması eğlenceli ve ücretsiz bir iOS bulmaca oyunu.

Ice Age Avalanche, çocukların hayranı olduğu Ice Age filminin teması işlenerek geliştirilen ve içerisinde filmin ana karakterleri Sid, Manny ve Diego'nun da bulunduğu bir iOS bulmaca oyunu.

Bulmaca oyunu kategorisinde yer almasına rağmen neredeyse kendi başına bir kategori haline gelmiş durumda olan eşleme oyunlarından bir tanesi olan Ice Age Avalanche'de amacınız 3 adet aynı meyveyi yanyana getirip eşlemek.

Oyun alanındaki meyveleri eşleyebilmek için parmağınızla istediğiniz yöne doğru oynatabiliyorsunuz. Eğer yaptığınız hamle sonuunda en az 3 adet aynı meyve yanyana getirebilirsiniz patlıyorlar ve puan kazanıyorsunuz.

Online olarak arkadaşlarınız ile birlikte de oynayabileceğiniz Ice Age Avalanche, iPhone ve iPad kullanıcılarının keyifli vakit geçirebileceği en iyi bulmaca oyunları arasında yer alıyor diyebilirim.

Eğer Ice Age filmlerini izlediyseniz filmdeki Sid, Manny ve Diego karakterlerini e biliyorsunuzdur. Onlara yardım etmek için oyunu hemen ücretsiz olarak indirin ve oynamaya başlayın.

YORUMLAR