Idle Miner Tycoon 1.0.1 (ios)

Idle Miner Tycoon

Idle Miner Tycoon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Idle Miner Tycoon, kendi maden şirketinizi kurarak para kazanmanızı amaçlayan bir beceri oyunudur.

Kendi şirketini kurup yönetmek herkesin hayalidir. Fakat günlük hayatta şirket açmak göründüğü kadar kolay olmadığı için bu hevesimizi oyunlara saklamak zorundayız. iPhone ve iPad cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Idle Miner Tycoon oyunu, maden şirketi kurmayı ve yönetmeyi amaçlıyor.

Idle Miner Tycoon oyununu indirdikten sonra yapmanız gereken ilk şey çalışmak. Evet çalışarak önce para kazanmanız gerekiyor. Belirli bir miktar çalıştığınızda bir maden buluyorsunuz ve bu madeni satarak ilk paranızı kazanmış oluyorsunuz. Bu aşamadan sonra her şey artık istediğiniz gibi olacak. Ama önce kendi maden şirketinizi kurmanız gerekli. Küçük ölçekli şirketinizi kurup madencilerinizde birlikte işlerinizi yapmaya başlıyorsunuz. Idle Miner Tycoon oyununda ne kadar fazla maden bulursanız o kadar fazla para kazanıyorsunuz. Tabi madenlerin çok olup olmama ihtimali bulunduğunuz seviyeye göre değişiklik gösteriyor.

Idle Miner Tycoon oyununda seviyeniz arttıkça yeni ortaklar alarak yolunuza devam ediyorsunuz. Çalışanlarınızın maaşlarını ödedikten sonra dilerseniz işten çıkarabilirsiniz. Ama unutmayın ne kadar çok çalışanınız olursa o kadar fazla para kazanırsınız. Idle Miner Tycoon oyunu ilk başta biraz sıkıcı gelebilir fakat asıl macera seviyeniz yeteri kadar arttığı zaman başlayacak. Şirketiniz büyüdüğünde elbette yönetimi de zor olacak. İşte bu dönemde en büyük iş size düşüyor. Şirketinizi batırmadan yönetmek zorundasınız. Hadi, kendinize güveniyorsanız hemen Idle Miner Tycoon oyununda maden şirketinizi kurun!

YORUMLAR