Impossible Caves 1.0.4 (ios)

Impossible Caves

Impossible Caves
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Impossible Caves, platform oyunu özellikleri gösteren bir beceri oyunu.

Impossible Caves, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz zorlu bir beceri oyunu olarak dikkatlerimizi çekti.

Platform oyunu özellikleri taşıyan Impossible Caves'te başarılı olabilmek hem dikkatli olmaktan hem de hızlı reflekslere sahip olmaktan geçiyor.

Ekranın aşağısına doğru bir akış içerisinde olan bu oyunda kontrolümüze kutu formlu bir obje veriliyor. Mağarlardan aşağıya doğru sürüklenirken karşımıza sürekli olarak sarkıtlar ve dikitler çıkıyor. Ekrana basarak bu engellerden sıyrılarak geçmeye çalışıyoruz. Fakat herhangi bir noktada uzun süre bulunursak, aşağıya doğru ilerleyen ekran kutuyu yok ediyor.Oyunda ne kadar uzun süre hayatta kalırsak o kadar fazla puan alıyoruz.

Impossible Caves'de bölüm tasarımları sık sık değişiyor. Sürekli olarak aynı yerlerde oynamıyoruz. Farklılaşmaya rağmen mağarların tasarımlar ve engeller çok fazla bir değişim göstermiyor.

Siluet izlenimi verilmiş grafikleri ile sade bir çizgide ilerleyen Impossible Caves, beceri oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin göz atması gereken bir seçenek.

YORUMLAR