Impossible Road 1.1.0 (ios)

Impossible Road

Impossible Road
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    58

  • Üretici

    PIXELSONTOAST

Impossible Road, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça sürükleyici ve zorlu bir beceri oyunudur.

Impossible Road, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri zorlu ve sürükleyici bir beceri oyunudur.

İmkansız yol olarak adlandırabileceğimiz oyunda lunaparklarda görmüş olduğunuz son sürat giden trenlerin ilerlediği yollara benzer yollar üzerinde yeteneklerinizi test edeceksiniz.

Bahsetmiş olduğum yollarda ilerlemeye çalışan bir topun kontrolünü elinize alacağınız oyunda amacınız olabildiğince uzun süre yolda kalarak ilerlemek ve yüksek puanlar toplamaya çalışmak.

Oldukça basit dokunmatik kontrollere sahip olan oyunda sola gitmek için ekranın soluna ve sağa gitmek için ekranın sağına dokunmanız yeterlidir.

Son derece dikkatli ve hızlı olmanız gereken oyunda yoldan çıkmadan ilerlemek hiç de kolay olmayacak. Toplayacağınız puanlarla liderler listesine giriş yapmak ve rakiplerinizi geride bırakmak oldukça keyifli olacak.

Son sürat bir aksiyon ve macera oyununda yerinizi almak ve yeteneklerinizi sergilemek istiyorsanız Impossible Road'u deneyebilirsiniz.

YORUMLAR