Jet Car Stunts 2 1.0 (ios)

Jet Car Stunts 2

1.0
Jet Car Stunts 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jet Car Stunts 2 oldukça sıradışı bir yarış oyunudur

Jet Car Stunts 2 size alışageldiğiniz araba yarışı oyunlarından oldukça farklı bir deneyim yaşatacak olan, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

Eğer standart yarış oyunlarına alıştıysanız Jet Car Stunts 2 size tamamen baş döndürücü bir yapı sunacaktır. Normal bir yarış oyununda virajlı yarış pistlerinde yarışıyoruz; fakat yarıştığınız pistin gökyüzünde olduğunu ve pist üzerinde yer yer büyük boşluklar olduğunu hayal edin. Bu durumda ne yapardınız sorusunun cevabını Jet Car Stunts 2 veriyor. Oldukça ilginç tasarımalra sahip arabalarınıza eklenmiş olan jet motorları sayesinde sadece yarışmakla kalmıyoruz ve yer yer uçuyoruz. 

Oyunda rampalardan zıplayarak havada süzülürken geniş halkaların içerisinden geçmeli, pistin öbür ucuna düzgün bir şekilde inmeliyiz. Kimi zaman kendi eksenimiz etrafında dönüyoruz ve yer çekimine meydan okuyarak yarışmaya devam ediyoruz. Jet Car Stunts 2 farklı oyun modları da sunarak oyun severlere uzunca devam edecek bir eğlence sunuyor. Oyunda farklı arabalar yer alıyor ve bu arabaların her biri kendilerine has dinamiklere sahip.

Eğer uçuk ve çılgın bir yarış oyunu arıyorsanız Jet Car Stunts 2 hoşunuza gidecek bir oyun olacaktır.

YORUMLAR