JibJab Messages 1.0.1 (ios)

JibJab Messages

JibJab Messages
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

JibJab Messages en eğlenceli anlarınızı GIF formatında bir resme yapıştırıp, komik mesajlar üretmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Oluşturduğunuz resmi düzenleyip dilediğiniz ortamda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

iPhone ve iPad için binlerce komik resim uygulamalarından en eğlencelisini keşfetmeye hazır mısınız? Basından birçok olumlu yorum alan JibJab Messages en komik mesajları oluşturmanız için iOS'ta ücretsiz!

İnternette gördüğünüz komik resimler, insanların yüzünü taşıyan çeşitli montajlar ve daha birçok hareketli animasyonlarla yarışacak resimleri artık kendiniz telefonunuzdan yapabilirsiniz.

Kendi resminizi veya arkadaşlarınızınkileri kaydedin, hemen sonrasında dilediğiniz resme yapıştırın. Üstelik JibJab Messages hareketli GIF resimlerini de destekleyerek mesajlarınızda, e-postalarda veya en sevdiğiniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşamanızı sağlıyor.

Kendi kafanızı kesip herhangi bir resme yapıştırabilir, bunu ifadelerinizde kullanabilirsiniz. JibJab Messages kullanım kolaylığı açısından da büyük kolaylıklar sağlıyor. Uygulamaya gelen son güncellemeyle birlikte artık her şeyi daha hızlı yapıp paylaşabiliyorsunuz. Üstelik istediğiniz arkadaşınızı da resme etiketleyerek!

Facebook, Twitter, Google+ gibi sosyal ağlarla direkt bağlantı, kendinizin rol oynadığı ve sürekli gelişmekte olan GIF kataloğu, anlık kamera desteğiyle selfie çekimi, hepsi JibJab Messages ile artık daha eğlenceli.

Eğer eğlenceli uygulamalar hoşunuza gidiyorsa mesajlarınızda kullanacağınız JibJab'i çok seveceksiniz.

YORUMLAR