Jigty Jigsaw Puzzles 2.2 (ios)

Jigty Jigsaw Puzzles

2.2
Jigty Jigsaw Puzzles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jigty Jigsaw Puzzles tamamen ücretsiz olarak sunulan ve pek çok farklı özelliğe sahip olan eğlenceli bir yapboz oyunudur.

Jigty Jigsaw Puzzles yapboz oyunlarından keyif alan herkesin denemesi gereken bir oyun. iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun her yaştan oyunsevere hitap ediyor.

Oyunun arayüzü mümkün olduğunca basit ve sade tasarlanmış. Kolayca istediğiniz fotoğrafı ve parça adedini ayarlayabiliyorsunuz. Uygulamada çiçekler, manzara, hayvanlar temalı belli başlı fotoğraflar mevcut. Herhangi bir fotoğrafı seçtikten sonra yapmanız gereken tek şey parça adedini ayarlamak. Bu konuda tecrübeniz varsa yüksek parça sayılı ayarlayabilirsiniz. Yeni başladıysanız daha az parçalı seçeneklere yönelmenizi tavsiye ediyorum.

Oyuna başladıktan sonra önünüze boş bir platform geliyor ve kenara yayılmış parçaları sürükleyerek resmi tamamlamaya çalışıyoruz. Köşede yer alan parçalara öncelik verirseniz daha kolay ilerleyebilirsiniz.

Oyunun en iyi yanlarından birisi de çocuk moduna sahip olması. Eğer oyunu çocuklarınız için açacaksanız bu modu denemelisiniz. Renkli görsellere ve keyifli bir oyun yapısına sahip olan Jigty Jigsaw Puzzle’ı yapboz oyunlarından hoşlanan tüm oyunseverlere tavsiy ediyorum.

YORUMLAR