Karnaval One

Karnaval One
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    106

  • Üretici

    Spectrum Medya Labs

Karnaval One, en sevilen radyo kanallarını hem reklamsız hem de hiç bir kesinti olmadan dinlemenizi sağlayan yeni ve başarılı bir iOS akıllı radyo uygulaması.

Karnaval One, son zamanlarda çıkarılan en yeni ve başarılı müzik servislerinden bir tanesi. iPhone ve iPad sahiplerinin kendi zevklerine göre en sevdiği müzikleri reklamsız ve kesintisiniz dinleme imkanı bulacağı uygulama deneme sürümü olarka ücretsiz sunuluyor. Bir haftalık süre sonunda kullanmak isteyen kullanıcılar aylık yada yıllık abonelik alarak kullanmaya devam edebiliyor.

Akıllı radyo kavramını ortaya çıkaran Karnaval One, farklı radyo kanallarını bir araya getirip yeni radyo kanalı oluşturmanızı sağladığı gibi, en popüler radyo kanallarındaki haberlere, şovlara, programlara, trafik raporuna, hava durumuna ve hatta en komik Zaytung haberlerine bile bakabilmenizi sağlıyor.

Dinlediğiniz şarkı türlerine göre size aynı türde dinleyebileceğiniz diğer güzel şarkılar öneren servis sayesinde bir çok yeni şarkı keşfedebiliyorsunuz.

Dijital müzik servisi olarak diğer uygulamaları kullanmıyorsanız Karnaval One'a mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim. En geniş Türkçe müzik arşivine sahip olan servis sayesinde hiç bir reklam olmadan kesintisiz müzik dinleme keyfini yaşayın.

Deneme sürümü tamamlandıktan sonra aylık 5 TL ödeyerek servisi kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Yeni uygulamanın çıkış kampanyasına özel yıllık aboneliğinde yüzde 10'luk indirim bulunuyor. Eğer müziksiz yaşayamam diyenler kategorisindeyseniz ve radyo dinlemeyi de seviyorsanız bu uygulama tam size göre diyebilirim.

Artık eski ve klasikleşen radyoları bir kenara bırakıp akıllı radyo konseptine ayak uydurma vaktiniz geldi. Karnaval One ile radyo size değil siz radyoya hükmedin.

YORUMLAR