KKB Mobil (Findeks) 2.0 (ios)

KKB Mobil (Findeks)

2.0
KKB Mobil (Findeks)
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KKB Mobil (Findeks) uygulaması yardımıyla iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden kredi notunuzu ve çek ödemelerinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

Kredi notu ya da diğer adıyla kredi puanı, pek çoğumuzun haberinin olmadığı ancak kredi alımlarında ve kredi kartları çıkartılırken bankaların incelediği en önemli değerdir ve alabileceğiniz maksimum kredi limitinden tutun da bankaların gözündeki değerinize kadar pek çok konu kredi notu çerçevesinde değerlendirilir. Düzenli ödemeler kredi notunu arttırırken düzensiz ödemeler ise maalesef düşüşe neden olur ve kredi almanız daha zor hale gelir.

Ancak şimdiye dek mobilden kolay bir şekilde kredi notu öğrenmek mümkün değildi. KKB Mobil (Findeks) uygulaması sayesinde bu işlem hem ücretsiz hem de kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulama sayesinde risk raporlarını, çek raporu ve diğer tüm bankalardaki finansal bilgilerinizi hemen elde etmek mümkün hale geliyor.

Uygulamayı kullanmak çok basit ancak güvenlik önlemleri de bir o kadar yüksek. Böylece sizin yerinize bir başkasının kayıt olması ve bilgilerinizi alması imkansız. Kayıt olurken kullanılan geçici SMS şifreleri ve girişteki gelişmiş mekanizmalar sayesinde tüm kredi notu bilgilerinizi güvenle elde edebiliyorsunuz.

Kredi notunun yanında toplam borcunuzu, kredi limitinizi, çek ödemelerinizi ve izin verilirse başka kişilerin notlarını da görebilirsiniz. Oldukça başarılı ve sorunsuz olarak çalışan uygulamayı sık sık krediler ve bankacılık işlemleri ile uğraşanlar beğeneceklerdir.

YORUMLAR