Kwit 2.1.9 (ios)
Kwit
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    39

  • Üretici

    Nicolas Lett

Sigarayı bırakmak isteyenler Kwit uygulaması ile iOS cihazlarından kendilerine moral ve destek bulabiliyorlar.

Kwit uygulaması ile sigarayı bırakmak isteyen iPhone ve iPad kullanıcılarının kendilerine iyi bir motivasyon kaynağı bulabileceklerini söyleyebilirim. Her ne kadar ücretli olarak sunulsa da sigarayı bıraktığınızda oluşacak karı düşünürseniz uygulamanın ücretinin çok daha önemli olmadığını en baştan belirtmek gerek. Tabii ki esas iş yine kendi hevesinize kalıyor ancak biraz daha sigarayı bırakma motivasyonuna ihtiyacınız varsa uygulama işinizi görecektir.

Sigarayı bıraktığınız tarihi uygulamaya girdikten sonra normalde içtiğiniz sigara adetlerine dair bilgileri de ekliyor ve daha sonra istatistikleri takip edebiliyorsunuz. Böylelikle kaç sigara içmekten kurtulduğunuzu, bundan ne kadar kar ettiğinizi ve kaç paket içmediğinizin istatistiğini görebiliyor ve moral bulabiliyorsunuz. Sigara içmedikçe elde ettiğiniz başarımlar sayesinde minik motivasyonel ödüllerin sizleri beklediğini de söyleyelim.

Eğer sigaraya yeniden başlayacak gibi hissediyor ve kendinizi bu istekten kurtarmak istiyorsanız, uygulamada bulunan çok sayıda motivasyon kartından bir tanesini de çekmeniz ve bu kartlardan yer alan bilgiler sayesinde yeniden moralinizi yükseltmeniz de mümkün.

Elde edilen başarımları sosyal ağlardaki hesaplarınızdan dostlarınızla paylaşma olanağının da olması sayesinde onların desteğini de alabiliyor ve sigarayı bırakma konusunda ne kadar başarılı olduğunuzu herkese gösterebiliyorsunuz. Şimdiye dek işe yarar bir sigarayı bırakma desteği bulamamış olanların göz atmadan geçmemeleri gerekiyor.

YORUMLAR