Lane Splitter 4.0.5 (ios)

Lane Splitter

Lane Splitter
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lane Splitter trafik arasında yol almaya çalıştığınız bir yarış oyunudur

Lane Splitter reflekslerinizi test eden bir yapıya sahip olan bir mobil yarış oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir motor yarışı oyunu olan Lane Splitter'da kendi düğününe yetişmeye çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız hızlı bir gençlik yaşamıştır; fakat artık durulma vaktinin geldiğini anlayarak evlenmeye niyetlenmiştir. Bu hızlı gençliği boyunca birçok hata yapmış olan kahramanımız düğün günü işlerin ters gitmesiyle düğününe geç kalma tehlikesiyle yüz yüze gelmiştir. Artık kahramanımız düğününe zamanında yetişmek için herşeyi yapmalıdır. Biz de bu görevinde kahramanımıza yardımcı oluyoruz ve yarış motoruna atlayarak trafikte hızlı bir şekilde yol almasını sağlıyoruz.

Lane Splitter'da temel amacımız trafikteki araçlara, polislere veya duvarlara takılmadan en hızlı şekilde ilerlemek. Bu iş için reflekslerimizi kullanmamız gerekiyor. Oyunu iOS cihazımızın hareket sensörünü kullanarak oynamaktayız. Ekrana dokunduğumuzda ise motorumuzla özel hareketler yapabiliyoruz.

Lane Splitter oldukça güzel görünen grafiklerle donatılmış. Oyunda motorumuzu geliştirebilmemiz de mümkün. Bu iş için yol üzerindeki altınları topluyoruz. Eğer yarış oyunlarını seviyorsanız Lane Splitter hoşunuza gidebilir.