Learn Italian 5.0.5 (ios)

Learn Italian

Learn Italian
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Learn Italian, iOS kullanıcıların İtalyanca öğrenmesi için gerekli tüm içeriği içinde bulunduran geniş kapsamlı bir eğitim uygulamasıdır.

Learn Italian, ücretsiz olarka İtalyanca öğrenmenizi sağlayacak olan geniş kapsamlı bir iOS uygulamasıdır. Kullanıcıların İtalyanca öğrenmesi için gerekli basit ve gelişmiş İtalyanca derslerini içinde barındıran uygulama sayesinde iOS kullanıcıları kendilerini İtalyanca okuma, dinleme ve yazma alanlarında test etme fırsatı yakalıyorlar.

İtalyanca öğrenirlen size yarıdm edecek olan sözlük, terimler ve gramer bilgileri uygulama içerisinde bulunmaktadır. Ayrıca uyguama içerisinde günlük yaşantınızın bir çok alanında İtalyanca konuşabileceğiniz platformlar bulunmaktadır. Bu nedenle Learn Italian uygulaması öğrencilere, turistlere , çalışan kişilere ve amatörlere hitap etmektedir.

En basitten gelişmişe kadar 78 farklı ders bulunan Learn Italian'da, dersler içerisinde gerçek yaşantınızda karşılaşabileceğiniz pek çok durum ele alınmış. Bu nedenle öğrendiğiniz İtalyanca kelimeleri günlük yaşantınız içerisinde pratik yaparak pekiştirme fırsatı bulabilirsiniz. Uygulamada bulunan sözlükte hem gelişmiş hemde amatör kullanıcılar için 2000'den fazla kelime ve terim bulunmaktadır.

Özellikler:

  • Günlük yaşantınızda karşılaşabileceğiniz durumları içeren 78 farklı İtalyanca dersi
  • Sözlük içeriisnde bulunan 2000'den fazla kelime ve terim
  • İtalyanca kelimeleri doğru bir aksan ile okuyabilme
  • En çok kullanılan fiil çekimlerini içeren 12 farklı fiil çekimi

İtalyanca'ya meraklıysanız veya İtalyanca öğrenmek istiyorsanız, Learn Italian uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.