Legends TD

Legends TD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Legends TD möobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur

Legends TD eğer tower defence - kule savunma oyunu türündeki oyunları seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir strateji oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Legends TD'de kendi krallığımızı korumaya çalışıyoruz. Krallığımız ani bir canavar saldırısıyla büyük tehlike altına giriyor. Bu tehlikeyi ortadan kaldırabilmek için ise savunma kulelerimizi yerleştiriyor, kahramanları göreve çağırarak ordumuzu savaş alanına sürüyoruz. Legends TD içinde askerlerimiz ejderhalar ve devler gibi canavarlara karşı savaşırken kılıç, kalkan, ok ve yay kullanabiliyorlar. Ayrıca büyülerimiz ateş, buz ve şimşek gücünü kullanarak canavarlarla mücadele edebiliyorlar.

Legends TD'de temel olarak savaş alanının kilit noktalarına savunma kullerimizi yerleştirerek düşmanlarımızı durdurmaya çalışıyoruz. Düşmanlar bize dalga dalga saldırıyorlar ve her dalgada daha da şiddetli bir şekilde üstümüze geliyorlar. Düşmanlarımızk arşısında farklı kahramanları kullanabiliyor ve bu kahramanların özel yetenekleri sayesinde avantaj kazanabiliyoruz.Sahip Düşmanları yok ettikçe toplayacağımız altınla savunma kulelerimizi geliştirebilmemiz mümkün.

Legends TD içinde birçok farklı kahraman, kule ve düşman türü yer alıyor. Oyunun grafikleri ise tatmin edici bir kaliteye sahip.