Let it Goat! 1.1 (ios)

Let it Goat!

1.1
Let it Goat!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Let it Goat! devrimsel niteliklere sahip olamamasına rağmen son zamanlarda karşılaştığımız en keyifli ve bağımlılık yaratan oyunlardan bir tanesi.

Let it Goat! son dönemlerin en heyecnalı ve dikkat çeken oyunlarından bir tanesi. Son derece keyifli bir yapıya sahip olan Let it Goat! oyunculara tamamen benzersiz bir deneyim yaşatmak amacıyla benzersiz özelliklerle donatılmış.

Oyundan bahsetmek gerekirse, enerjik ve yerinde duramayan bir keçinin kontrolünü ele alıyoruz. Sürekli olarak koşan bu keçiye karşısına çıkan engelleri aşması konusunda yardım etmeliyiz. Ekrana tıklayarak zıplatmalı ve engelleri aşarak oyluna devam etmesini sağlamalıyız. Oyunda en fazla dikkat çeken ayrıntı ise tam kaybettiğiniz anda cihazınızın ön kamrasıyla yüz ifadenizin otomatik olarak çekilmesi. Çekilen fotoğrafınız galerinize kaydediliyor ve bu fotoğrafı daha sonra dilerseniz sosyal medya kanallarında paylaşabiliyorsunuz.

Pikselleştirilmiş grafikler ve eğlenceli ses efektleri oyunun başlıca özellikleri arasında. Zaten tamamen eğlence üzerine kurulduğu için pek fazla beklenti içine girmemek gerekiyor. Asıl amacınız ücretsiz bir oyundan keyif almaksa Let it Goat! doğru seçim olacaktır.

YORUMLAR