Let the Cat in

Let the Cat in
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Let the Cat in zorlu bulmacalar içeren bir mobil oyundur

Let the Cat in küçük sevimli kedilerin maceralarını konu alan bir mobil bulmaca oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Let the Cat in'de dışarıda bir süre gezdikten sonra eve döndüklerinde kapıyı kapalı bulan kediciklerin hikayesi konu alınıyor. Bize düşen görev ise kediciklerin eve girmesine yardımcı olmak. Bu iş için evin içindeki mekanizmaları ve eşyaları kullanarak bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Eşya ve mekanizmaların arasında ilişki kurduktan sonra planımızı uygulamaya geçiriyoruz. Zincirleme reaksiyonlar yaratıp kapıları açıyoruz ve kedileri içeri alıyoruz.

Let the Cat in'de minik sevimli dostlarımızı içeri aldıktan sonra işimiz bitmiyor. Rahatına düşkünlükleriyle tanınan kediler belli yerlerde uyumayı seviyorlar. Let the Cat in'de de bu yer yumuşak minderlerle kaplı sepetleri. Kedilerimizi sepetlerine yönlendirmek için odaların da kapısını açmamız gerekiyor. Bu sayede karşımıza yeni bulmacalar çıkıyor. Oyunun başlangıcında kolay olan bulmacalar giderek zorlaşıyor.

Let the Cat in'de başarı kazandıkça çeşitli ödüller kazanabiliyoruz. Farklı kedilerin kilidini açabileceğimiz gibi her kedi için farklı kostümlerin ve aksesuarların kilidini de açabiliyoruz. Yediden yetmişe her oyuncuya hitap eden Let the Cat in bolca eğlence sunuyor.