Light The Light

Light The Light
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Light The Light, görsel olduğu kadar oyun yapısı olarak da etkileyici karaktere sahip bir beceri oyunu.

Light The Light, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak için tasarlanmış, gizemli atmosferi ve kaliteli grafikleriyle beğeni toplayan bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda bir ışık küresinin kontrolünü ele alıyoruz ve zorlu parkurlarda ilerleyerek hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Işık küresini kontrol edebilmek için ekranın herhangi bir yerine dokunup sağ sol yapmamız yeterli oluyor. Söz konusu küre, yaptığımız hareketler doğrultusunda hareket ediyor. Elbette bu noktada çok dikkatli olmamız gerekiyor çünkü ekranda ilerlediğimiz koridorun herhangi bir duvarına çarpacak olursak oyun sona eriyor ve baştan oynamak zorunda kalıyoruz.

Oyuna girdiğimiz anda karşımıza son derece şık bir arayüz çıkıyor. Animasyonların akıcılığı, grafiklerin kalitesi ve renklerin yumuşaklığı çok iyi bir şekilde ayarlanmış. Görsel olarak beklentilerimizin üzerine çıktığını rahatça belirtebiliriz.

Light The Light'ta birkaç farklı oyun moduna yer verilmiş olsaydı çok daha sürükleyici bir deneyim yakalanmış olurdu. Fakat bu haliyle de gayet iyi bir oyun olarak akıllarımızda yer etmeyi başarıyor. Eğer siz de beceri oyunlarından hoşlanıyor ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun arıyorsanız Light The Light'a göz atmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR