LINE Selfie Sticker

LINE Selfie Sticker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    123

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

LINE Selfie Sticker uygulaması ile eğlenceli çıkartmalar hazırlayabilir, çıkartmalarınızı mesajlarınızda kullanabilirsiniz.

LINE Selfie Sticker uygulaması ile özçekim fotoğraflarınızı komik görünümlü çıkartmalara dönüştürebilir, arkadaşlarınızla paylaşarak eğlenebilirsiniz. Hazırladığınız çıkartmalarla ister LINE profilinizi süsleyin, isterseniz de arkadaşlarınızla sohbet ederken kullanın.

Selfie fotoğraflarınızdan çıkartma oluşturmanıza imkan tanıyan LINE Selfie Sticker uygulamasında sizi şekilden şekle sokan 100’ün üzerinde karakter şablonu, 10’un üzerinde de hislerinizi yansıtan konuşma balonları bulunuyor. Üstelik bunların hepsini hiçbir ücret ödemeden kullanabiliyorsunuz.

Arkadaşlarınızı eğlendirmek üzere komik stickerlar hazırlayabileceğiniz uygulama, orijinal stickerlarınızı Facebook , Twitter , Instagram gibi popüler sosyal ağlarda arkadaş ve takipçilerinizle paylaşma izni de veriyor. Dilerseniz hazırladığınız stickerları LINE profilinizde ve mesajlarınızda kullanabiliyorsunuz.

Selfie Sticker uygulaması sayesinde artık hazır stickerları kullanmak zorunda değilsiniz. Hızlıca yüzünüzün fotoğrafını çekip çıkartma haline getirebilirsiniz.