Little Galaxy 1.5.6 (ios)

Little Galaxy

Little Galaxy
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Little Galaxy, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir iOS atari oyunudur.

Little Galaxy, atari kategorisinde yer alan eğlenceli ve heyecanlı bir yetenek oyunudur. Android versiyonu ücretsiz olmasına rağmen iOS versiyonu ücretli olan oyunu oynayabilmek için 1.99 TL karşılığında satın almanız gerekiyor.

Oyunda yapmanız gereken şey bilim adamına yardım ederek uzayda farklı gezegenlere zıplamak ve yeni bir ev bulmak. Fakat bu sandığınız kadar kolay değil. Çünkü gezegenler arasında zıplarken doğru zamanı ayarlamalı ve düzgün bir atlayış yapmalısınız. Gezegenler arasında zıplarken aynı zamanda büyülü elmasları da toplamanız gerekiyor. Bu topladığınız büyülü elmaslar ile eşyalar satın alarak bunu oyunda kendinize avantaj sağlamak için kullanabilirsiniz.

Oyunda yolculuk ve sınırsız olarak 2 farklı oyun modu bulunmaktadır. Yolculuk modunda size verilen görevleri yerine getirerek oyunu bitirmeye çalışmalısınız. Sınırsız oyun modunda ise adından da anlaşıldığı üzere oyuncular sınırsız olarak ilerlemektedir. Gezegenler arasında zıplamalar yaparak bilim adamına yeni bir ev bulmaya çalışacağınız oyunda sıçrarken oldukça dikkatli olmalısınız.

Ücretli olmasına rağmen denemeye değer oyunlar arasında yer alan Little Galaxy ile saatlerce eğlenebilirsiniz. Oyunu satın alarak kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR