LIVESTRONG MyQuit Coach 2.1.1 (ios)

LIVESTRONG MyQuit Coach

LIVESTRONG MyQuit Coach
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LIVESTRONG MyQuit Coach sigara içenler için özel olarak optimize edilmiş bir sigara bırakma uygulamasıdır.

LIVESTRONG MyQuit Coach sigara kullananlar için geliştirilmiş ücretsiz bir uygulama. Sigaranın sağlığa olduğu her fırsatta dile getirilse de ne yazık ki çoğu içici sigarayı bırakmakta güçlük çekiyor. Bu durumun önüne geçmek için birçok yardım kuruluşu bulunsa da sigara kullanıcıları bu hizmet noktalarını ziyaret etmeyi de çoğu zaman es geçiyor.

Eğer kendi imkanlarınızla sigaradan vazgeçmek istiyorsanız fakat bu konuda yardımını alabileceğiniz bir uygulamaya da ihtiyacınız varsa LIVESTRONG MyQuit Coach'u mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Uyguylama temel olarak kullanıcılara kendi sigara bırakma planlarını yapma imkanı tanıyor. Bu sayede zorlu bırakma programları yerine kendinize en uygun programı seçebilirsiniz.

Sigarayı bırakalı kaç gün olduğunu, bunun bütçenize katkısını, sağlığınıza katkısını uygulama içindeki kullanışlı arayüzden görebilirsiniz. Uygulamanın en etkileyici yanlarından birisi de kullanıcılar arasında bir sosyal platform oluşturarak deneyimlerini paylaşmalarını sağlıyor olması. Bu sayede sizin gibi sigarayı bırakmak isteyen diğer kullanıcılar ne gibi aşamalardan geçiyor görebilirsiniz.

Sigara kullanıyorsanız ve sağlığınız için vazgeçmek istiyorsanız LIVESTRONG MyQuit Coach tam ihtiyacınız olan şey.

YORUMLAR