Lock Your Folder

Lock Your Folder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lock Your Folder, iPhone ve iPad'leriniz üzerindeki kişisel dosyalarınız için tam güvenlik sağlama garantisi veren ücretsiz iOS dosya koruma uygulamalarından bir tanesidir.

Arkadaşlarınız telefonunuzu elinizden aldığında özel dosyalarınıza, mesajlarınıza yada fotoğraflarınıza bakmasını istemiyorsanız Lock Your Folder uygulaması tam size göre.

Arkadaşlarınızın veya ailenizin telefonunuzu verdiğinizde kişisel dosyalarınıza ulaşmasını engellemek için kullanabileceğiniz uygulama, fotoğraflarınızı, notlarınızı, videolarınızı, yer imlerinizi, şifrelerinizi ve iletişim bilgilerinizi şifreli olarak koruma altına alır. Böylelikle kişisel dosyalarınıza sadece siz erişim sağlayabilirsiniz.

Uygulama üzerinde 3 farklı kilit sistemi bulunmaktadır. Android stili olarak bilinen noktalı kilitleme, PIN ve alfabetik kilitleme sistemlerinden birini seçerek kişisel dosyalarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bu kilit ekranlarında doğru şifre girilene kadar kişisel dosyalarınız daima güvende kalacaktır. Uygulama kullanıcılarına oldukça pratik bir kullanım sunmaktadır. Uygulamayı kullanarak aynı anda birden fazla video ve fotoğrafı başka bir dosyaya taşıyabilirsiniz.

Güvenlik ayarları dışında kullanıcılara istedikleri fotoğrafları kullanarak slayt şovlar hazırlama imkanı sunan uygulama aynı zamanda arkadaşlarınız ile paylaşımda da bulunabilmenizi sağlıyor.

Kişisel dosyalarınızı güvende tutmak ve diğer kişilerin telefonunuzu eline alsa bile ulaşamamasını sağlamak istiyorsanız. Lock Your Folder'ı ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.